Autoryzacje
Bestsellery
Konftel 55Wx
Konftel 55Wx

2 199,00 zł

1 787,80 zł

szt.
Polycom Studio - Urządzenie do wideokonferencji USB
Polycom Studio - Urządzenie do wideokonferencji USB

4 299,00 zł

3 495,12 zł

szt.
Yealink VC200 System Wideokonferencyjny
Yealink VC200 System Wideokonferencyjny

8 999,00 zł

7 316,26 zł

szt.
Producenci

Lifesize Icon 450 - Terminal wideokonferencyjny

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 2-14 dni
Cena brutto: 25 999,00 zł 25999.00
Cena netto: 21 137,40 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Lifesize Icon 450 - Zestaw wideokonferencyjny dla małych i średniej wielkości sal konferencyjnych
1000-0000-1183

Wszyscy w kadrze
Rozpoczęcie spotkania przez wideo nie powinno stwarzać żadnych problemów. Czy nie byłoby miło wejść do małej sali konferencyjnej z gwarancją, że wszyscy uczestnicy spotkania są dobrze widoczni w kadrze? Bez zamieszania i kłopotów ze strojeniem kamery — po prostu idealna komunikacja wideo. Współpraca i przekazywanie nowych pomysłów są tak proste, jak gdyby członkowie Twojego zespołu byli w tym samym pokoju. Dzięki Lifesize mała sala konferencyjna jest połączona z dowolną liczbą uczestników — w realistycznej, krystalicznie czystej jakości HD. Możesz skupić się na treści spotkania, a system Lifesize Icon 450 zadba o resztę. System jest gotowy do pracy, gdy tylko wejdziesz do pomieszczenia.

Jeśli szukasz prostego, łatwego do rozmieszczenia w biurach, zintegrowanego systemu sali konferencyjnej typu Plug & Play, Lifesize Icon 450 to idealne rozwiązanie. Wraz z usługą Lifesize® bazującą na chmurze oraz telefonem Lifesize® Phone™ HD tworzy on doskonale zintegrowany system konferencji audio, sieciowych i wideo. Ponadto oferuje funkcje sterowania za pomocą programowalnego ekranu dotykowego oraz wyjątkową jakość dźwięku. Trudno znaleźć bardziej rozbudowane narzędzie do obsługi wideokonferencji, które jednocześnie oferuje tak dużą prostotę obsługi.

Główne cechy:

  • Obsługa protokółów SIP/H.323
  • Podłączenie do jednego monitora
  • Odpowiedni dla grup do 8 osób
  • Kamera 1080p30 z 82-stopniowym polem widzenia
  • Funkcja inteligentnego kadrowania - stawianie uczestników spotkania w centrum kadru wideo
  • 5x zoom optyczny
  • Telefon konferencyjny z zasięgiem mikrofonów do 4.5m
  • Udostępnianie treści przez HDMI lub Lifesize Share

Lifesize Icon 400

Doskonale dopasowany do potrzeb małych sal konferencyjnych
To, że niektóre sale konferencyjne są małe, nie oznacza, że są mniej ważne. Wiele osób uważa, że to właśnie one są najbardziej produktywnymi pomieszczeniami w firmie. Takie sale zapewniają elastyczność i sprzyjają spontanicznej współpracy. Dlatego technologia powinna wspierać zespoły robocze, a nie je ograniczać.

System Lifesize Icon 450 umożliwia szybkie rozpoczęcie spotkania i połączenie uczestników, tak aby ich praca była efektywna. System Lifesize Icon 450 zaprojektowano tak, aby z zalet wideokonferencji można było korzystać również w małych pomieszczeniach. Czujnik inteligentnego kadrowania automatycznie ustawia kamerę tak, aby wszystkie osoby w pomieszczeniu były dobrze widoczne podczas połączenia. Dzięki zastosowaniu obiektywów szerokokątnych o poszerzonym polu widzenia każda osoba będzie dobrze widoczna nawet w małej sali.

Kamera HD i system inteligentnego kadrowania zostały zintegrowane w jednym małym produkcie, który łatwo skonfigurować i świetnie wszędzie pasuje. Obraz w jakości HD i krystalicznie czysty dźwięk zbliżają rozmówców do siebie. Dzięki temu spotkania są bardziej produktywne i wydajne.

Lifesize Icon 450

Lifesize Phone HD
Połączenie systemu Lifesize Icon 450 z telefonem Lifesize Phone HD to znakomita kombinacja do małej sali konferencyjnej. Telefon Lifesize Phone HD zapewnia tak doskonałą jakość dźwięku, że słychać każdy szept. To programowalne urządzenie wyposażone w ekran dotykowy upraszcza przeprowadzanie spotkań poprzez skoncentrowanie wszystkich podstawowych funkcji konferencyjnych w jednym narzędziu. Z łatwością można uruchamiać połączenia, udostępniać treści, dodawać uczestników, wyświetlać kalendarz spotkań itp. Za pomocą telefonu Lifesize Phone HD można zarządzać konferencjami audio, sieciowymi i wideo w systemie Lifesize.

Lifesize Phone Hd


Zestaw zawiera:
Lifesize Icon 450 z wbudowaną kamerą PTZ
Telefon Lifesize Phone HD
Zasilacz/kable
Pilot zdalnego sterowania Lifesize

Gwarancja: 12 miesięcy
Numer katalogowy: 1000-0000-1183

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl