Autoryzacje
Bestsellery
Polycom Studio - Urządzenie do wideokonferencji USB
Polycom Studio - Urządzenie do wideokonferencji USB

4 299,00 zł

3 495,12 zł

szt.
Yealink VC200 System Wideokonferencyjny
Yealink VC200 System Wideokonferencyjny

8 999,00 zł

7 316,26 zł

szt.
Producenci
O nas

Firma Voiceplanet.pl powstała w 2018 roku w Katowicach, początkowo skupiając się przede wszystkim na dostarczaniu rozwiązań do komunikacji biurowej, takich jak telefony VoIP, zestawy nagłowne, czy telefony konferencyjne. Z upływem czasu obszar naszych zainteresowań poszerzył się o systemy audiowizualne, w szczególności rozwiązania do wideokonferencji i wszystko co z nimi związane: wyświetlacze, monitory, projektory, nagłośnienie. W naszej ofercie znajdą Państwo również systemy do rezerwacji sal, zarządzania wyświetlaniem oraz treścią, czy dystrybucji sygnału. 

Dzisiaj, dzięki zgromadzonej wiedzy, doświadczeniu, a także wyspecjalizowaniu w zakresie komunikacji na odległość i wyposażenia sal spotkań, możemy nazwać się integratorem systemów AV.

Voiceplanet.pl to coś więcej niż sklep internetowy, gdzie "przerzuca się pudełka" od producenta do użytkownika końcowego. Rozwiązania z naszej oferty nie mają przed nami tajemnic, instalujemy i uruchamiany je na co dzień i z ogromną przyjemnością podejmujemy się ich selekcji pod konkretny projekt i potrzebę.

W ciągu ostatnich lat realizowaliśmy zarówno projekty niewielkie, dla pojedynczych sal/pomieszczeń, jak i bardziej złożone instalacje, gdzie kompleksowo wyposażaliśmy sale spotkań dla firm z branży energetycznej, transportowej, produkcyjnej, usługowej i wielu innych, pochodzących z sektora prywatnego, a także spółek państwowych.
Cały zakres naszych usług znajdą Państwo w zakładce "Usługi".

Nasze zespoły montażowe są w stanie zrealizować prace na terenie całej Polski, gwarantując przy tym najwyższy stopień staranności i dbałości o szczegóły. Zachęcamy do podejrzenia zakładki „Realizacje".

Zapraszamy!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl