Autoryzacje
Bestsellery
Polycom Studio - Urządzenie do wideokonferencji USB
Polycom Studio - Urządzenie do wideokonferencji USB

4 299,00 zł

3 495,12 zł

szt.
Yealink VC200 System Wideokonferencyjny
Yealink VC200 System Wideokonferencyjny

8 999,00 zł

7 316,26 zł

szt.
Producenci
Usługi

Czym się zajmujemy?

 

Dobór rozwiązań
Doskonale znamy każde z oferowanych przez nas rozwiązań. Pomożemy zaprojektować je w taki sposób, aby realnie podnosiły efektywność oraz komfort pracy w Twojej organizacji.

Testy
Udostępniamy sprzęt demo do darmowych testów. Możesz sprawdzić proponowane rozwiązanie w swoim środowisku, jeszcze przed podjęciem decyzji o zakupie i wdrożeniu.
Sprzedaż i konfiguracja
Dbamy oto, żeby dostawa sprzętu przebiegała w sprawny i bezpieczny sposób. Pomagamy w konfiguracji urządzeń zdalnie lub w miejscu użytkowania. Możemy również skonfigurować sprzęt przed wysyłką.
Wdrożenia i instalacje
Każde z oferowanych przez nas rozwiązań jesteśmy w stanie dostarczyć, zamontować, skonfigurować i przygotować do pracy. Przeszkolimy użytkowników, pokażemy jak obsługiwać sprzęt i jak najlepiej wykorzystać jego możliwości.
Wsparcie
Jesteśmy do Twojej dyspozycji podczas całego okresu użytkowania sprzętu. Służymy pomocą w razie jakiegokolwiek problemu z obsługą urządzenia, jego konfiguracją, czy zmianą ustawień.
Serwis
Wszystkie urządzenia w naszej ofercie pochodzą z autoryzowanych kanałów dystrybucyjnych. Objęte są gwarancją producenta. W przypadku jakiejkolwiek usterki sprzętu, możesz liczyć na sprawne i fachowe wsparcie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl