Autoryzacje
Bestsellery
Konftel 55Wx
Konftel 55Wx

2 199,00 zł

1 787,80 zł

szt.
Polycom Studio - Urządzenie do wideokonferencji USB
Polycom Studio - Urządzenie do wideokonferencji USB

4 299,00 zł

3 495,12 zł

szt.
Yealink VC200 System Wideokonferencyjny
Yealink VC200 System Wideokonferencyjny

8 999,00 zł

7 316,26 zł

szt.
Producenci
Regulamin zakupów

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

Voiceplanet.pl

 

§1

Postanowienia ogólne

1. Sklep internetowy [dalej "Sklep"] prowadzi sprzedaż wyłącznie podmiotom gospodarczym.

2. Oferta Sklepu skierowana jest wyłącznie do podmiotów będących przedsiębiorcami w rozumieniu art. 4 ustawy o swobodzie działalności gospodarczej.

3. Sprzedaż prowadzona jest przez Właściciela Sklepu za pośrednictwem internetu, na podstawie niniejszego Regulaminu [dalej "Regulamin"].

4. Właścicielem Sklepu jest: Voiceplanet.pl Krzysztof Bratek ul. Zabytkowa 7a , 43-140 Lędziny, NIP: 6462783844, REGON: 381180627tel. +48 575 311 149, adres email: sklep@voiceplanet.pl.

5. Regulamin jest integralną częścią umowy sprzedaży zawieranej z klientem.

6. Warunkiem zawarcia umowy sprzedaży jest akceptacja Regulaminu przez klienta w toku składania zamówienia poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu.

7. Ceny podane w Sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Ceny oznaczone jako ceny netto nie zawierają podatku VAT. 

 

§2

Zamówienia

1. Zamówienia można składać w następujący sposób:

  1. poprzez moduł zamówień dostępny na stronie internetowej Sklepu,
  2. pocztą elektroniczny na adres sklep@voiceplanet.pl 

2. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie przez klienta danych pozwalających na weryfikację klienta i odbiorcy towaru. Sklep potwierdza przyjęcie zamówienia e-mailem lub telefonicznie.

3. Dla stron wiążące są informacje zawarte na stronie internetowej Sklepu przy kupowanym towarze w momencie złożenia zamówienia, w szczególności: cena, charakterystyka towaru, jego cechy, elementy wchodzące w skład zestawu, termin i sposób dostawy.

4. Informacje znajdujące się na stronie internetowej Sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie składa ofertę zakupu określonego towaru. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi z chwilą potwierdzenia przez Sprzedawcę przyjęcia Zamówienia do realizacji.

5. Zamówienia można składać przez całą dobę we wszystkie dni robocze. Zamówienia złożone w dni wolne od pracy przetwarzane są w kolejnym dniu roboczym.

6. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT 23%

 

§3

Płatności

1. Zamawiający ma możliwość wyboru następujących form płatności:

  1. pobranie – zapłata gotówką kurierowi przy doręczeniu towaru
  2. przedpłata na konto - płatność przed wydaniem towaru na konto bankowe sklepu 
  3. przelew elektroniczny - płatność przed wydaniem towaru za pośrednictwem portalu przelewy24.pl. Do kosztu przesyłki doliczana jest prowizja w wysokości 1.9% wartości transakcji. 
  4. Paypal - płatność przed wydaniem towaru za pośrednictwem portalu Paypal. Do kosztu przesyłki doliczana jest prowizja w wysokości 2.9% wartości transakcji. 

2. Ceny przesyłek określone są w zakładce „Koszty dostawy”

3. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

 

§4

Wysyłka towaru

1. Zamówiony towar Sklep wysyła za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD Polska. 

2. W przypadku płatności za pomocą przelewu elektronicznego, termin realizacji zamówienia jest liczony od chwili pozytywnej autoryzacji transakcji.

3. W przypadku płatności w inny sposób niż za pobraniem, termin wysyłki wydłuża się o okres pomiędzy złożeniem zamówienia, a datą zaksięgowania należności na rachunku bankowym Sklepu.

 

§5

Gwarancja i Rękojmia

1. Wszystkie produkty w ofercie Voiceplanet.pl objęte są gwarancją producenta. 

2. Strony ograniczają odpowiedzialność Sklepu z tytułu rękojmi do istotnych wad fizycznych i prawnych towaru, które istniały w chwili przejścia niebezpieczeństwa na Klienta. Przedsiębiorca nie odpowiada za wady nieistotne

3. Postanowienia powyższe nie uchybiają treści art. 558 § 2 Kodeksu cywilnego.

4. Do kwestii rękojmi nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosuje się przepisy prawa powszechnie obowiązującego, w szczególności Kodeksu cywilnego.

 

§6

Polityka reklamacji

1. Zgłoszenia reklamacyjne Sklep przyjmuje tylko w formie pisemnej na adres firmy tj. Voiceplanet.pl ul. Zabytkowa 7a, 43-140 Lędziny lub pocztą elektroniczną na adres sklep@voiceplanet.pl.

2. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę kupującego oraz dane osoby kontaktowej, datę zakupu, nazwę zakupionego towaru oraz opis usterki. Weryfikacja zgłoszenia nastąpi w ciągu 3 dni roboczych.

3. Po zakończonej weryfikacji zgłoszenia, Sklep poinformuje mailowo lub telefonicznie o możliwości odesłania przedmiotu umowy. Reklamowany przedmiot należy odesłać na adres: Voiceplanet.pl ul. Zabytkowa 7a, 43-140 Lędziny z dopiskiem "Reklamacja". Koszt wysyłki pokrywa reklamujący. Forma dostawy reklamowanego przedmiotu do sklepu jest dowolna. Sklep nie odbiera przesyłek nadanych za pobraniem. 

4. Jeżeli odesłany przedmiot będzie posiadał wadę, zostanie ona usunięta, a w przypadku braku możliwości naprawy, przedmiot zostanie wymieniony na wolny od wad.  

5. Czas, w jakim usterka zostanie usunięta lub przedmiot zostanie wymieniony na nowy, określa karta gwarancyjna producenta przedmiotu reklamacji. 

6. Pytania dotyczące reklamacji można kierować pisemnie na adres sklepu Voiceplanet.pl ul. Zabytkowa 7a, 43-140 Lędziny, pocztą elektroniczną na adres sklep@voiceplanet.pl lub telefonicznie na numer +48 575 311 149

 

§7

Zwroty

1. Sklep Voiceplanet.pl nie przyjmuje zwrotów towarów prawidłowo zamówionych i dostarczonych do odbiorcy.

 

§8

Ochrona prywatności

1. Administratorem danych osobowych jest Właściciel Sklepu.

2. Dane osobowe przekazane Właścicielowi Sklepu podawane są dobrowolnie, z tym jednak zastrzeżeniem, że niepodanie określonych tych danych uniemożliwia złożenie i realizację zamówienia klienta.

3. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest Zamawiający lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy. Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych w powyższej sytuacji stanowi art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

4. Klient może również wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Sklepu materiałów reklamowo - promocyjnych, w tym biuletynu handlowego.

5. Klient ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

6. W ramach realizacji umowy z Kupującym Sklep jest upoważniony przesłać na adres poczty elektronicznej Kupującego zaproszenie do wypełnienia ankiety posprzedażowej. Ankieta służy zbadaniu opinii o przeprowadzonej transakcji. Kupujący może dobrowolnie wypełnić ankietę.

 

§9

Własność intelektualna

1. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów publikowanych na stronie internetowej Sklepu (w tym zdjęć i opisów towarów) bez pisemnej zgody Sklepu.

 

§9

Wejście w życie i zmiany Regulaminu

1. Postanowienia niniejszego regulaminu są wiążące dla wszystkich Klientów - podmiotów nie będących konsumentami w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego, korzystających z oferty Sklepu, począwszy od  dnia 01.03.2016 r.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl