Autoryzacje
Producenci
Yealink Meeting - Chmurowa platforma do wideokonferencji
Yealink Meeting - Chmurowa platforma do wideokonferencji

Yealink Meeting - Chmurowa platforma do wideokonferencji

Yealink Meeting to chmurowa platforma wideokonferencyjna, pozwalająca na prowadzenie wideokonferencji online z dowolnego miejsca, z wykorzystaniem dowolnego urządzenia.

Założeniem firmy Yealink było stworzenie narzędzia prostego w obsłudze, a jednocześnie maksymalnie funkcjonalnego, uniwersalnego i elastycznego. 

 

Yealink Meeting Wideokonferencje w chmurze

Co oferuje platforma Yealink Meeting?

 • Prowadzenie wideokonferencji w jakości 1080p, zarówno wewnątrz swojej organizacji, jak i z użytkownikami z "zewnątrz"
 • Dołączanie do spotkań z poziomu dowolnego urządzenia
 • Dedykowana aplikacja na urządzenia mobilne oraz komputery
 • Prowadzenie webinarów dla nawet 1 000 użytkowników
 • Możliwość stremowania spotkań dla nawet 10 000 użytkowników (RTMP)
 • Funkcja białej tablicy dla użytkowników aplikacji i terminali Yealink
 • Funkcja nagrywania, przeglądania i udostępniania nagrań z spotkań
 • Wsparcie dla Microsoft Teams - użytkownicy aplikacji MS Teams również mogą dołączać do spotkań!


Kompatybilność z wideoterminalami innych producentów

Platforma Yealink Meeting pozwala na rejestrację urządzeń wideokonferencyjnych działających w oparciu o protokoły SIP/H.323, między innymi terminali Polycom, Cisco, LifeSize, czy Avaya.

Yealink Meeting Chmura 

 


Jak dołączyć do spotkania Yealink Meeting?

Użytkownicy mogą dołączać do spotkań na wiele sposobów:

 • przez aplikację desktopową na komputerach PC/MAC
 • za pomocą urządzeń mobilnych, dzięki dedykowanej aplikacji Yealink
 • za pomocą przeglądarki internetowej, jak Chrome, Firefox, Opera
 • przez aplikację Microsoft Teams
 • za pomocą wideoterminali SIP/H.323, jak Polycom, LifeSize, czy Cisco
 • z wykorzystaniem linii telefonicznej, dla samych połączeń głosowych

Yealink Meeting


Dlaczego Yealink Meeting?

 • Brak konieczności budowania własnej infrastruktury lokalnej - usługa w całości oparta o chmurę AWS
 • Wsparcie i pomoc realizowane w języku polskim, przez polskich inżynierów
 • Usługa i sprzęt jednego producenta - Yealink jest w stanie dostarczyć pełne rozwiązanie do wideokonferencji, czyli zarówno oprogramowanie do prowadzenia spotkań , jak i sprzęt, który doskonale integruje się z oferowaną usługą. Pełna kompatybilność, wsparcie posprzedażowe i maksymalnie uproszczana integracja.
 • Ochrona inwestycji hardware - platforma umożliwia rejestrację terminali VC innych producentów, dzięki czemu nie ma potrzeby wymiany obecne używanego sprzętu

 

Aplikacja na komputery i urządzenia mobilne

Rozwiązanie jest gotowe do pracy od pierwszej minuty. Przygotowane przez Yealink aplikacje posiadają intuicyjny interfejs, zdecydowanie ułatwiają korzystanie z usługi i nie wymagają szkolenia użytkowników. Z poziomu aplikacji można nawiązywać natychmiastowe połączenia, planować i dołączać do zaplanowanych spotkań przez kalendarz oraz zarządzać trwającym spotkaniem. 

Aplikacja Yealink Meeting Desktop:

Yealink Meeting Aplikacja PC

 

Aplikacja Yealink Meeting Mobile:

 

 Yealink Meeting Mobile

 

 

Co więcej? 

Prosta, intuicyjna obsługa

Proste i intuicyjne tworzenie nowych spotkań, natychmiastowe dołączanie do zaplanowanych wydarzeń - wystarczy jedno kliknięcie z poziomu kalendarza, programu pocztowego lub zwykłego linku URL.

Oprócz samych połączeń wideokonferencyjnych, użytkownicy mogą współdzielić treść, a także pracować wspólnie nad nowymi pomysłami, wykorzystując funkcję białej tablicy.

Yealink Meeting - Wideokonferencja w chmurze
   
 Yealink Meeting - Wideokonferencja w chmurze

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Yealink Meeting zapewnia zgodność z wymaganiami RODO i ściśle spełnia wymogi dotyczące bezpieczeństwa przetwarzania danych, przez zastosowanie regionalnej izolacji danych i zapewnienie użytkownikom możliwości rezygnacji z subskrypcji w dowolnym momencie.

Transmisja obrazu i dźwięku jest w pełni szyfrowana za pomocą protokołu AES-256, gwarantując ochronę i poufność przesyłanych informacji. Co więcej, dodatkowe szyfrowanie wszystkich sygnałów realizowane jest przez protokół TLS.

Oprócz wielopoziomowej i kompleksowej technologii ochrony danych, Yealink Meeting posiada dodatkowe zabezpieczenia w postaci dostępu do spotkań za pomocą kodu PIN, dzięki czemu niepowołane osoby nie będą miały możliwości dołączenia do spotkania. 

 

   

Globalny zasięg

Zaproponowana przez Yealink architektura serwerów oraz ich geograficzne rozłożenie,  gwarantują doskonałą jakość połączeń wideokonferencyjnych. Komunikacja oparta o inteligentny routing oraz globalnie rozproszoną architekturę, zapewnia pokrycie głównych węzłów komunikacyjnych w ponad 99%.

Dostęp do jak najkrótszych ścieżek transmisji umożliwia prowadzenie spotkań w jakości HD, o stabilnym i rzeczywistym obrazie.

Yealink Meeting - Wideokonferencja w chmurze
   
 Yealink Meeting - Wideokonferencja w chmurze

Szeroka kompatybilność

Co ważne, organizacje, które już posiadają i korzystają z wideoterminali SIP/H.323, nie muszą ich wymieniać. Platforma wspiera integrację z większością urządzeń popularnych producentów systemów wideokonferencyjnych jak Polycom, LifeSize, czy Cisco.


Zdecydowanie najwyższy poziom funkcjonalności można jednak uzyskać integrując usługę z urządzeniami wideokonferencyjnymi Yealink. Portfolio producenta jest na tyle szerokie, że dla każdego scenariusza, każdego rozmiaru sali i specyfiki pomieszczenia, dobranie urządzenia nie będzie problemem

 

 

 

 

Darmowe testy Yealink Meeting 

Najlepszym sposobem na kompletne poznanie rozwiązania są testy. Jeżeli jesteś zainteresowany bezpłatnym przetestowaniem rozwiązania Yealink Meeting, napisz lub zadzwoń, a przygotujemy dla Ciebie konto testowe z pełną funkcjonalnością platformy na okres 15 dni.

 

Yealink Meeting Wideokonferencje w chmurze

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl