Autoryzacje
Bestsellery
Polycom Studio - Urządzenie do wideokonferencji USB
Polycom Studio - Urządzenie do wideokonferencji USB

4 299,00 zł

3 495,12 zł

szt.
Yealink VC200 System Wideokonferencyjny
Yealink VC200 System Wideokonferencyjny

8 999,00 zł

7 316,26 zł

szt.
Producenci

AVer EVC950 - System wideokonferencyjny

Dostępność: Zapytaj o dostępność
Cena brutto: 45 999,00 zł 45999.00
Cena netto: 37 397,56 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Aver EVC950 - Zestaw wideokonferencyjny z wbudowanym 10-punktowym mostkiem dla połączeń wielostronnych

AVer EVC950 został zaprojektowany z myślą o dużych salach konferencyjnych oraz audytoriach. Wbudowany mostek może obsłużyć połączenia dla 10 stron w jakości fullHD, zarówno dla video, jak i przesyłanej treści.
Użytkownicy mogą dołączać do spotkań za pomocą komputerów PC, laptopów oraz urządzeń mobilnych, przy pomocy oprogramowania AVer EZMeetup. Co więcej, dzięki aplikacji AVer EZDraw, urządzenie tworzy przestrzeń dla kreatywnej pracy, dzięki możliwości nanoszenia tekstów, szkiców, zaznaczeń.
EVC950 cechuje się nieskomplikowaną instalacją, prostotą w obsłudze i oferuje szeroką kompatybilnością z urządzeniami wideokonferencyjnymi innych producentów.
Idealne rozwiązanie dla wielooddziałowych firm i korporacji.

Główne cechy:
Wideokonferencje w jakości Full HD z odświeżaniem 30fps
10-punktowy mostek
Łatwe udostępnianie dodatkowych materiałów
Kamera z bardzo szerokim polem widzenia, 12-krotnym zoomem optycznym i 1,5-krotnym zoomem cyfrowym
Nagrywanie i odtwarzanie konferencji (wideo i audio)
Obsługa protokołów SIP/H.323
Kompatybilność z Skype for Business (opcjonalnie)

Wideokonferencje dla wszystkich!

Wysokiej jakości wideokonferencje nie są już przywilejem wielkich korporacji. AVer seria EVC daje możliwość prowadzenia konferencji w najwyższej jakości Full HD dla wszystkich od biur domowych do central firm, od pracowników zdalnych do oddziałów firm. Zaprojektowany głównie z myślą o salach konferencyjnych w średnich i większych przedsiębiorstwach AVer seria EVC jest nie tylko tańszy ale również zapewnia doskonałe parametry, jest prosty w obsłudze i ma wszystkie najczęściej wykorzystywane funkcje. Oferuje ekonomiczne rozwiązanie dla firm, które chcą polepszyć komunikację nie wydając na to dużych kwot.


Komunikacja z Skype for Business
Dzięki opcjonalnej licencji, wbudowany w urządzenie mostek może zostać rozszerzony o kompatybilność z Skype for Business. Funkcja Tri-Protocol pozwala na obecność w spotkaniu standardowych terminali, działających w oparciu o SIP/H.323 oraz użytkowników Skype for Business.

10-stronny mostek wideokonferencyjny
Dostępny w EVC950 mostek wideokonferencyjny może obsłużyć nawet 10 stron w połączeniu, w jakości fullHD 1080p


Nowoczesna kamera eCam PTZ II
Urządzenie wyposażone w kamerę najwyższej jakości eCam PTZ II, która posiada sensor CMOS 2 megapiksele, elektrycznie sterowany obrót, pochylenie i 12-krotny zoom optyczny. Nowa kamera to również szersze pole widzenia - 72 st. poziomo, 43 stopnie pionowo oraz 82 st. po przekątnej. Większy jest również zakres obrotu kamery, który wynosi teraz +/-130 stopni w poziomie oraz +90/-25 stopni w pionie.
Automatyczny layout 
AVer EVC950 rozpoznaje osobą mówiącą,  automatycznie powiększa i wysuwa na pierwszy plan aktywnego mówcę. Dzięki temu wideokonferencje są bardziej naturalne, uporządkowane i łatwiejsze do prowadzenia.

Nagrywanie konferencji
Funkcja nagrywania prowadzonych konferencji umożliwi odtworzenie i przejrzenie przebiegu spotkania. Wystarczy podłączyć dowolną pamięć USB i nacisnąć jeden przycisk aby rozpocząć nagrywanie.

Adnotacje dostępne od ręki
Aplikacja AVer EZDraw otwiera nowe możliwości wykorzystania systemu ECV950. Oprócz samego prowadzenia wideokonferencji, system pozwala na wspólną pracę nad udostępnianymi plikami - nanoszenie tekstu, zaznaczeń, rysunków przez wszystkie strony spotkania, na jednym, wspólnym dokumencie.

Rozmawiaj z dowolnego miejsca
EVC950 umożliwia podłączenie do 10 stron spotkania, niezależenie od tego, w jakim miejscu się znajdują. Dzięki oprogramowaniu EZMeetup, użytkownicy mogą dołączać do spotkań przez komputer PC, laptopy i urządzenia mobilne, z dowolnej lokalizacji.

 

Zawartość opakowania:
Jednostka centralna (kodek)
Kamera EVC eCam II PTZ
Mikrofon EVC
Pilot zdalnego sterowania (IR) wraz z bateriami
Zasilacz
Kable podłączeniowe
Karta gwarancyjna
Skrócona instrukcja obsługi

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl