Autoryzacje
Producenci
Polycom Pano - System bezprzewodowej prezentacji od Polycom
Polycom Pano - System bezprzewodowej prezentacji od Polycom

Zapewne każda osoba, która choć raz aktywnie uczestniczyła w spotkaniu, doświadczyła problemów z łatwym i szybkim udostępnianiem prezentacji, czy arkuszy kalkulacyjnych. Od teraz, aby uniknąć takich sytuacji, uczestnicy mogą skorzystać z Polycom Pano łącząc je z dowolnym wyświetlaczem. Urządzenie zapewnia bowiem bezprzewodową wymianę treści - w tym wideo na żywo - z komputerów klasy PC, Mac, tabletów oraz smartfonów. Pano zawiera wbudowane zabezpieczenia, które ograniczają udostępnianie jedynie do monitora docelowego i chronią treść po zakończeniu spotkania.

Polycom Pano to urządzenie umożliwiające prezentowanie i współdzielenie treści podczas pracy. Wystarczy przekroczyć próg sali konferencyjnej, aby system zainicjował połączenie z Twoim urządzeniem mobilnym przy pomocy zaledwie jednego dotknięcia - bez żadnych dedykowanych aplikacji, kabli lub adapterów. Podłącz Pano do dowolnego monitora, a następnie wskaż aż do 4 jednoczesnych źródeł treści w jakości HD. 

Polycom PanoPolycom Pano
Łatwość w obsłudze nie ogranicza się tylko do samych użytkowników. Polycom Pano nie wymaga angażowania działu IT do instalacji, a uniwersalność urządzenia pozwala na wykorzystywanie używanych wcześniej monitorów i sprzętu wideokonferencyjnego. W zaledwie kilka minut każda sala spotkań może stać się znakomitym środowiskiem do wspólnej pracy grupowej. 

Dzięki podłączeniu Polycom Pano do monitora dotykowego, użytkownik otrzymuje rozszerzony zestaw funkcjonalności obejmujących bogate adnotacje i liczne funkcje tablicy interaktywnej, które są niedostępne w konkurencyjnych rozwiązaniach. Urządzenie współpracuje z dowolnym sprzętem wideo, co zapewnia prostą adaptację z już istniejącą infrastrukturą wideokonferencyjną. Rozwiązuje to problemy z udostępnianiem treści i pozwala uczestnikom skoncentrować się na najważniejszych celach spotkania.

Prostota podłączenia:
Bezprzewodowe połączenie przez Miracast (Wifi-Direct) oraz AirPlay 
Połączenia przez sieć lokalną, dla urządzeń nie wspierających Miracast lub Airplay, dzięki Pano App
Gniazdo HDMI dla przewodowego połączenia (HDMI 4K, 30fps)

Intuicyjna obsługa:
Instrukcje na ekranie prowadzące przez proces parowania Pano z urządzeniami mobilnymi
Lepsze i szybsze decyzje dzięki możliwości prezentowania do czterech źródeł jednocześnie
Udostępnianie dokumentów, obrazów i filmów, bezpośrednio z urządzenia mobilnego
Wbudowana funkcja tablicy, dzięki której wszystkie notatki i naniesione poprawki mogą zostać zapisane 
Możliwość integracji z ekranami dotykowymi oraz systemami RealPresence Group dla jeszcze doskonalszej obsługi współdzielenia treści 

Łatwe zarządzanie:
Prosta instalacja, współpraca z dowolnym monitorem HD
Dostęp, zarządzanie oraz rozwiązywanie problemów przez panel webowy dostępny z poziomu przeglądarki
Zabezpieczenie przez kody PIN oraz funkcję szyfrowania danych
Obsługa Windows Miracast oraz Apple Airplay


Jeżeli chcesz zamówić:
Polycom Pano - KLIKNIJ TUTAJ


 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl