Autoryzacje
Producenci
Yealink Meeting Server - Platforma wideokonferencyjna all-in-one
Yealink Meeting Server - Własna platforma wideokonferencyjna

Yealink Meeting Server to platforma wideokonferencyjna dostarczana w formie oprogramowania do instalacji na własnym fizycznym serwerze, maszynie wirtualnej lub w chmurze.
YMS to potężne rozwiązanie typu all-in-one łączące w sobie mostek wideokonferencyjny, serwer rejestracji oraz firewall traversal, centralną książkę adresową, serwer do zarządzania spotkaniami i urządzeniami, obsługę SIP Trunk, serwer WebRTC, funkcjonalność Gatekeeper, serwer nagrywaniu oraz bramę dla świata Microsoft Skype for Business (w przyszłości Microsoft Teams).

Połączenie wszystkich tych elementów w jedno, kompleksowe rozwiązanie, pozwala na wdrożenie w pełni funkcjonalnego systemu wideokonferencyjnego w swoim środowisku biznesowym. Platforma doskonale integruje się z systemami SIP/H.323 dla sal konferencyjnych, wideotelefonami, aplikacją mobilną oraz oprogramowaniem PC.

Komunikacja wideo jeszcze nigdy nie była tak prosta, dostępna z każdego miejsca i każdego typu urządzenia.

Yealink Meeting Server

Z czego składa się Yealink Meeting Server?

 • mostek wideokonferencyjny - możliwość zestawienia połączń wielostronnych nawet dla 50 stron w jakości HD
 • serwer rejestracji - rejestrowanie urządzeń w salach konferencyjnych
 • wspólna książka adresowa dla wszystkich użytkowników
 • wbudowany Firewall Traversal dla użytkowników mobilnych i gości spoza organizacji
 • możliwość prostego i intuicyjnego tworzenia spotkań, ich planowania i zapraszania stron spotkania
 • centralne zarządzanie zarejestrowanymi urządzeniami Yealink
 • wsparcia dla środowisk VMware oraz Hyper-V
 • budowa "all-in-one" - brak konieczności dobierania dodatkowych licencji
 • interoperacyjność z klientami Microsoft Skype for Business dla audio, wideo oraz współdzielenia treści
 • jakość obrazu do 1080p60 dla wideokonferencji i 1080p30 dla treści
 • przyjazny interfejs webowy do zarządzania platformą, spotkaniami, kontami użytkowników itd.
 • stale dostępne pokoje spotkań (VMR)
 • wtyczka dla Microsoft Outlook dla łatwiejszego planowania spotkań


Yealink Meeting Server

 

Co umożliwia Yealink Meeting Server?

 • Prowadzenie spotkań punkt-punkt - na przykład dla celów rekrutacyjnych, szkoleniowych, konsultacyjnych z wybranym współpracownikiem lub klientem
 • Nawiązywanie połączeń wielostronnych - do jednego spotkania możesz zaprosić przedstawicieli wszystkich oddziałów firmy, przeprowadzić zebranie bez konieczności podróży, zorganizować burzę mózgów z pracownikami mobilnymi lub przeprowadzić konsultacje z klientem i swoimi projektantami
 • Zapraszanie do spotkań gości z zewnątrz, nawet jeżeli nie posiadają żadnego sprzętu lub oprogramowania do wideorozmów. Wystarczy, że skorzystają z zaproszenia i połączą się przez wskazany link za pomocą przeglądarki
 • Zapraszanie do spotkań osób korzystających z Skype for Business - nawet jeżeli Twój rozmówca obraca się wyłącznie w świecie Microsoft, również może dołączać do spotkań.
 • Wykorzystanie aplikacji mobilnej oraz PC dla pracowników zdalnych/mobilnych
 • Rejestracja do 10 000 kont, dzięki czemu urządzenia wideokonferencyjne oraz zarejestrowani użytkownicy aplikacji mają dostęp do wspólnej książki kontaktów, kalendarza planowanych spotkań oraz możliwość dołączania do wideokonferencji jednym przyciskiem
 • Prowadzenie streamingu spotkań przez YouTube
 • Tworzenie Wirtualnych Pokoi Spotkań - pokoje mogą być stale dostępne, a ich ilość limitowana jest wyłącznie przez ilość dostępnych portów

 

Yealink Meeting Server Polska

 

Kilka trybów tworzenia spotkań

YMS umożliwia planowanie konferencji na rożny sposób, w zależności od charakteru spotkania. Możliwe jest nawiązywanie połączeń punkt-punkt, spotkań na zawołanie typu ad-hoc, zaplanowanych i zintegrowanych z kalendarzem konferencji, a także połączeń w trybie szkoleniowym.

Takie podejście pozwala wszystkim użytkownikom na planowanie i tworzenie spotkań z poziomu zestawów w salach konferencyjnych, aplikacji PC, przez panel Web oraz wtyczkę w Microsoft Outlook. Urządzenie Yealink wyświetlają powiadomienia o nadchodzących spotkaniach i dołączają do nich przy pomocy jednego przycisku.

   
 

Nieograniczona komunikacja

YMS pozwala na dołączanie do spotkań na wiele sposobów, dzięki czemu standardowe bariery związane z siecią, czy ograniczeniami sprzętowymi, idą w niepamięć.

Przebywając w biurze, użytkownicy mogą dołączać do spotkań za pomocą zestawów wideo w salach konferencyjnych. Będąc w trasie, komunikacja możliwa jest przez aplikację mobilną, oprogramowanie na PC lub przeglądarkę internetową, dzięki obsłudze protokołu WebRTC.

 

   

Optymalna jakość spotkań 

Yealink Meeting Server to rozwiązanie uniwersalne, które sprawdzi się w rożnych scenariuszach przyjętych dla wideokomunikacji w firmie. Posiada rozbudowane funkcje kontroli nad spotkaniem, w tym: mute/unmute, włącz/wyłącz kamerę, współdzielenie informacji o spotkaniu, nagrywanie, dostosowywanie układu okien dla każdego z rozmówców itd.
Co więcej, YMS został wyposażony w dodatkowe narzędzia do kolaboracji i pracy grupowej: współdzielenie treści oraz prezentacji, funkcję białej tablicy, a także możliwość nanoszenia notatek i adnotacji.

 
   
 

Analiza statystyk

Aby ułatwić pracę administratorom, YMS w sposób graficzny prezentuje aktualny stan konferencji, zużycia zasobów MCU oraz szczegóły wszystkich połączeń, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie pełnej statystyki i analizy stopnia wykorzystania systemu.

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl