Autoryzacje
Producenci
10 powodów, dla których warto wymienić system Polycom® HDX® na RealPresence® Group
10 powodów, dla których warto wymienić system Polycom® HDX® na RealPresence® Group

10 powodów, dla których warto wymienić system Polycom® HDX® na RealPresence® Group


Ponad pół miliona sprzedanych urządzeń, miliony wykonanych połączeń - urządzenia z serii Polycom HDX zostały wprowadzone do sprzedaży w 2005 roku i przez ponad dekadę obecności na rynku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, stając się podstawowym narzędziem komunikacyjnym dla setek tysięcy użytkowników. Rozwój technologii wideokonferencyjnych oraz usług chmurowych, doprowadził do wzbogacenia oferty Polycom o nowe terminale z serii RealPresence Group. Dlaczego warto zastanowić się nad wymianą zasłużonej serii HDX na urządzenia nowej generacji?

1. Natywna integracja z Skype for Business.

Skype for Business to jedno z najpopularniejszych biznesowych narzędzi do komunikacji. Terminale wideo Polycom RealPresence Group są certyfikowane do pracy oraz w pełni zgodne z internetową usługą Microsoft Skype for Business w Office 365. Użytkownicy mogą liczyć na znajomy interfejs, intuicyjną obsługę, a także możliwość współdzielenia treści, łatwe jednoprzyciskowe nawiązywanie połączeń oraz wsparcie dla funkcji Gallery View.
Polycom HDX Polycom RealPresence Group

2. Współdzielenie treści w najwyższej jakości

Terminale Group umożliwia przesyłanie plików w rozdzielczości do 1080p60, dzięki czemu obraz jest realistyczny, dokładny i umożliwia pracę nawet na precyzyjnych szczegółach. Treść może być przesyłania za pomocą kabla przez gniazda HDMI/VGA lub przez darmową aplikację Polycom People+Content. Praca na wspólnych plikach doskonale sprawdzi się w branży edukacyjnej, szkoleniowej, zdrowotnej.

Polycom HDX Polycom RealPresence Group


3. Prosta obsługa

Uproszczony interfejs użytkownika umożliwia łatwe nawiązywanie połączeń prosto z kalendarza, przy pomocy tylko jednego kliknięcia, a także dostosowanie wyglądu i układu ikon na ekranie głównym. Sterowanie przy pomocy pilota lub dotykowego urządzenia Polycom RealPresence Touch, które stanowi doskonałe uzupełnienie systemów z serii Group, umożliwiając szybkie oraz efektywne zarządzenie połączeniami.

Polycom HDX Polycom RealPresence Group


4. Blokowanie niechcianych dźwięków oraz hałasów

Funkcja Polycom NoiseBlock automatycznie wykrywa oraz blokuje dźwięki utrudniające rozmowę, takie jak: stuk klawiatury, odgłos klimatyzacji, czy szelest papieru. Dla środowisk otwartych, typu Open Space, Polycom przewidział funkcję Acoustic Fence, która tworzy wokół rozmówcy barierę i automatycznie wycina dźwięki dochodzące spoza niej. Dzięki temu możliwe jest prowadzenie rozmów nawet w głośnych pomieszczeniach

Polycom HDX Polycom RealPresence Group


5. Automatyczne kadrowanie kamery

Terminale z serii Group wspierają zaawansowanie rozwiązanie Polycom:
Polycom EagleEye Director - dla automatycznego wykrywanie osoby mówiącej, zbliżeń oraz przełączania widoku między mówiącymi osobami, niezależenie od miejsca na sali, w którym się znajdują
Polycom EagleEye Producer - automatyczne kadrowanie całego obecnego zespołu, co pozwala uniknąć efektu "pustej sali"

Polycom HDX Polycom RealPresence Group


6. Maksymalizacja ROI

Polycom RealPresence Group może śledzić i mierzyć stopień wykorzystania sal konferencyjnych - ilość odbytych wideokonferencji oraz ilości uczestników biorących w nich udział. EagleEye Producer razem z oprogramowaniem RealPresence Clariti zbierają i analizują zebrane dane, co pozwala na dostosowanie sposobu wykorzystania posiadanych sal konferencyjnych.

Polycom HDX Polycom RealPresence Group


7. Prowadzenie rozmów w dowolnej lokalizacji

Możliwości instalacji terminali z serii Group nie ograniczają się tylko do tradycyjnych sal konferencyjnych. Kompaktowy kształt i niewielka waga umożliwiają łatwe przenoszenie urządzeń między lokalizacjami, a także zastosowanie w miejscach takich jak hale produkcyjne lub środowiska open space.

Polycom HDX Polycom RealPresence Group


8. Dopasowanie do każdego typu sali

Popularność małych sal spotkań tzw. Huddle Rooms stale rośnie. Urządzenie Polycom RealPresence Group idealnie sprawdzają się tego typu pomieszczeniach. W ofercie Polycom można znaleźć ekonomiczne, ale zarazem bogate w funkcje wideoterminale dopasowane do potrzeb małych grup roboczych.

Polycom HDX Polycom RealPresence Group


9. Niższy koszt infrastruktury, dzięki migracji do SVC

Technologia Polycom SVC upraszcza infrastrukturę wideo, zwiększa skalowalność, zapewniając jednocześnie taka sama wysoką jakość, jak przy tradycyjnych polaczeniach AVC. Wygodniejsza praca przy połączeniach wielostronnych, dzięki możliwości dzielenia okien rozmówców na kilka wyświetlaczy, czyniąc spotkanie bardziej przejrzystym.

Polycom HDX Polycom RealPresence Group


10. Nowe funkcje i ochrona inwestycji

Polycom RealPresence Group to produkt ciągle rozwijany. Wybierając terminal z serii Group użytkownik ma pewność, że oprogramowanie jest aktualne, bezpieczne i stale wzbogacane o nowe funkcjonalności.
Najnowsze technologie obsługi dźwięku, szerokie możliwości integracji np. z platformami Office 365 lub Zoom, oraz dostępność opcjonalnych narzędzi w postaci mikrofonów sufitowych, zaawansowanych kamer kadrujących i systemów przekazywania treści, czynią z Polycom RealPresence Group rozwiązanie idealne dla każdej pomieszczenia, w którym komunikacja, kolaboracja i kreatywność stawiane są na pierwszym miejscu.


Polycom HDX Polycom RealPresence Group

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl